Ruční řezačka Wacker BTS 635

Ruční řezačka Wacker BTS 635
28 800 Kč
katalogové číslo: BTS635
dostupnost: ihned k odběruRuční benzinová řezačka BTS 635

Modely BTS 630 a BTS 635 mohou být používány mnohem delší dobu než konkurenční modely a vyžadují menší údržbu díky svému jedinečnému filtračnímu systému, výjimečné kvalitě a mimořádně robustní konstrukci. Tyto vlastnosti spolu s motorem s vysokým krouticím momentem vytvářejí z těchto pil neocenitelné nástroje s vysokou výkonností pro profesionální použití.

Jedinečný systém vzduchového filtru, který je srdcem nové konstrukce, zaručuje mimořádně účinnou funkci filtru. Tento třístupňový systém se skládá z cyklónového filtru, pěnového předfiltru a papírového filtru. Kromě inovovaného filtru přispívá hlavním dílem k prodloužení životnosti a minimalizaci prostojů také osvědčená a robustní konstrukce. Dále je třeba upozornit na speciální povlak, který chrání písty a válce před opotřebením a prasklinami. Písty jsou opatřeny dvěma pístními kroužky. Další prvky navržené k prodloužení životnosti zahrnují plastový klínový řemen a vestavěné pouzdro startovací šňůry.
Silný motor s výkonem 4,3 kW poskytuje velmi vysoký krouticí moment pro vysoce účinné řezání. Krouticí moment je určující silou při hodnocení řezného výkonu, to činí z modelů BTS 630 a BTS 635 nejvýkonnější rozbrušovací stroje v dané třídě. Touto kombinací výkonu a dlouhé životnosti vytvořila společnost Wacker Neuson pily, které nabízejí mimořádné zvýšení výkonu. Výkonnost zvyšuje také to, že jsou uživatelsky přátelské a ergonomické. Účinný systém tlumení vibrací snižuje vibrace přenášené na ruce na hodnotu menší než 5 m/s2, což umožňuje obsluze používat tyto stroje trvale po dobu delší než 8 hodin.

BTS 630 a BTS 635 jsou na vrcholu výkonnostního žebříčku kupujících a uživatelů ve třech parametrech – dlouhá životnost, vysoký řezný výkon a vynikající ergonomie.

výrobce: Wacker Neuson
kotouč: 350 / 25,4 mm
maximální prořez: 128 mm
palivo: mix 1:50 (olej:N95)
výkon: 4,3 kW
nádrž: 1,1 l (2,3l / hod)
hmotnost: 11,1 kg
svíčka: NGK BPMR7A
příslušenství:

řezné kotouče

vozík (s chlazením) pro delší řezy

Další informace je možno získat z návodu k použití či servisní dokumentace.

Kliknutím zde porovnáte naši cenu s konkurencí.


  • Ruční řezačka Wacker BTS 635
  • Ruční řezačka Wacker BTS 635
  • Ruční řezačka Wacker BTS 635
  • Ruční řezačka Wacker BTS 635
  • Ruční řezačka Wacker BTS 635

Komentáře