Vertikutátor Solo 519

Vertikutátor Solo 519
46 998 Kč
katalogové číslo: Solo519
dostupnost: není sklademProfesionální Vertikutátor Solo 519 je určen pro každodenní nasazení, je proto vhodný i pro firmy poskytující péči o zeleň či pro půjčovny zahradní techniky. Robustní ocelová skříň 2mm, ocelové ráfky kol na průmyslových ložiscích, nastavitelné (sklopné) madlo, plynulé nastavení hloubky záběru a velmi snadná výměna případně opotřebených nožů. Speciálně tvrzené nože jsou zavěšené na samostatných hřídelích, při jejich výměně tak není nutná demontáž hlavní hřídele. Odpružená přední lišta při nárazu na překážku pracovní ústrojí zvedne. Stroj je poháněný osvědčeným motorem Honda GX120 (motory řady GX, jsou profesionální OHV motory určené pro profesionální nasazení narozdíl od motorů řady GC/GCV).
Vertikutátor se dodává bez sběrného vaku.

Profesionální vertikutátory SOLO 519 jsou na vrcholu výkonnostního žebříčku kupujících a uživatelů ve třech parametrech – dlouhá životnost, vysoký trvalý výkon a vynikající ergonomie.

výrobce: Solo
záběr: 42 cm
hloubka: 0-30mm plynule
palivo: Natural 95
výkon: 2,3 kW / 3000ot/min
spotřeba: 1,1l / hod
hmotnost: 41 kg
svíčka: NGK BPR6ES

Kliknutím zde porovnáte naši cenu s konkurencí.

POZOR!! Uvedená cena platí pro diskontní prodej (dodáván je pouze jeden kompletní sestavený stroj, který je při odběru předveden a samozřejmě řádný daňový doklad) - žádné další papíry, igelity, krabice, obaly a zasílání, není-li individuálně dohodnuto jinak. Cena platí pouze pro tento jeden poslední kus ze showroomu!

Reálně existujeme, skutečně sami opravujeme v našem servisním středisku, proto používáme zpravidla reálné fotografie (tedy neprofesionální fota - nejsme grafické studio, děláme prodej, servis a půjčovnu).


  • Vertikutátor Solo 519
  • Vertikutátor Solo 519
  • Vertikutátor Solo 519
  • Vertikutátor Solo 519
  • Vertikutátor Solo 519
  • Vertikutátor Solo 519
  • Vertikutátor Solo 519

Komentáře